Namiot Magazynowy cena  Wróć do listy


Namioty magazynowe ceny  Typy namiotów


Masz pytania ? Zadzwoń 32 4119 880, 500 248 484

Namiot Handlowy 6m x 12m (72m²) PROFESSIONAL

5 999,00 zł

Dostępność: W magazynie

Nr. oferty: NHP612★★★

Biały

Cena
 • szt.
Kolor
 • Biały
Dostawa
Montaż

Dostępny tylko przy wybraniu dostawy
"Nasz transport"

Cena całkowita
5 999,00 zł
netto

Szczegóły

Nowy model

Mocniejszy , Sztywniejszy ,  Szczelniejszy , Dodatkowa wentylacja

Kolory

Hale namiotowe Kolory

Wymiary i waga

Hale namiotowe wymiary

Stelaż

Konstrukcja hali namiotowej oparta została na solidnych stalowych rurach ocynkowanych fi 50mm. Rury połączone są stalowymi łącznikami fi 52mm. Rury łączone są ze sobą w nowej technologi za pośrednictwem dwóch a nie jednej śruby. Hala namiotowa posiada dodatkową konstrukcje dachową oraz podłogową. Nasze Hale namiotowe posiadają dodatkowo naciągi dachowe oraz boczne. Hala namiotowa przytwierdzana jest do podłoża za pomocą stalowych stóp fi 9cm.

Hale namiotowe konstrukcja Hale namiotowe śruby

Hale namiotowe wygląd

Plandeka

Nasze hale namiotowe posiadają mocną plandeka PVC 550g/m2. Poszycie hali namiotowej ma odporność na temperaturę od – 30*C do +60*C i jest całkowicie wodoszczelne oraz odporne na promienie UV. Hala posiada dodatkowo fartuch odprowadzający wodę, dzięki temu woda nie gromadzi się w środku namiotu. Dla lepszej cyrkulacji powietrza w hali namiotowej zamontowane zostały wywietrzniki.

Hale namiotowe poszycie Hale namiotowe rzep Hale namiotowe plandeka rzepy Hale namiotowe uszczelnienie Hale namiotowe dodatkowa wentylacja Hala namiotowa wentylacja

Mocniejsze i bardziej estetyczne wiazdy

Dodatkowe rzepy wzmacniające i maskujące zamki.

Hala namiotowa dodatkowe rzepy

Dostosowany do twoich potrzeb

Hale namiotowe posiadają dwa oddzielne wjazdy, które są umieszczone na przeciwległych bokach. Wysokość obu wjazdów to 3 metry. Szerokość pierwszego wejścia wynosi 4,46 m, a drugiego 1,90 m. Oba wejścia zaopatrzone są w suwaki. Po odpięciu gumek można utworzyć wjazd do namiotu o pełnej szerokości boku mierzący aż 6 m. Dłuższe boki dzielą się na 2 metrowe segmenty. Dzięki temu hale namiotowe można swobodnie konfigurować według własnych potrzeb.

Hale namiotowe konfiguracja

Montaż

Hale namiotowe można rozłożyć na powierzchnie zarówno utwradzonej takiej jak beton kostka itd.. lub na powierzchni trawiastej lub ziemi. W celu przymocowania go do powierzchni utwardzonych, używa się kołków rozporowych. Do powierzchni trawiastej należy użyć śledzi. Montaż namiotu można zlecić naszej firmie.

Hale namiotowe instrukcja

Pakowanie

Hala namiotowa zapakowana jest w estetyczne pudła kartonowe. Dla zwiększenia wytrzymałości całość przepasana jest paskami. Dodatkowo elementy zapakowane są w specjalne torby z uchwytami, dzięki czemu są wygodniejsze do transportu. Po złożeniu, namiot zajmuje mało miejsca dzięki temu jest wygodny w przechowywaniu.

Hale namiotowe wymiary paczek