Namiot Magazynowy cena  Wróć do listy


Namioty magazynowe ceny  Typy namiotów


Masz pytania ? Zadzwoń 32 4119 880, 500 248 484

Namiot Bankietowy 3m x 12m (36m²) STANDARD

2 898,00 zł

Dostępność: W magazynie

Nr. oferty: NHS312★

/

Cena
  • szt.
Kolor
  • Biały
  • Zielono-biały
  • Czerwono-biały
  • Niebiesko-biały
Dostawa
Montaż

Dostępny tylko przy wybraniu dostawy
"Nasz transport"

Cena całkowita
2 898,00 zł
netto

Szczegóły

Kolory

Namioty Handlowe

Wymiary i waga

Namioty Handlowe , namiot handlowy

Hala składa się z dwóch namiotów połączonych rynną

Namiot Handlowy 6m x 12m standard łączenie Namioty Handlowe

Stelaż

Namioty handlowe posiadają konstrukcję wykonaną z rur stalowych galwanizowanych fi38mm, są one połączone łącznikami fi42mm. Dla lepszej stabilności, wszystkie łączenia namiotów handlowych są wykonane w nowej technologi, gdzie śruby przechodzą przez rury na wylot. W celu lepszego przytwierdzenia namiotów do podłoża, do rur zostały zamontowane specjalne stopy z otworami. Wszystkie elementy konstrukcji są ocynkowane.

Namioty Handlowe Namioty Handlowe

Plandeka

Plandeka dachowa w namiotach handlowych wykonana jest z PVC 500g/m2. Plandeka boczna to PVC 400 g/m2. Poszycie jest całkowicie wodoszczelne oraz odporne na promienie UV. Namioty handlowe mają odporność na temperaturę od – 30*C do +60*C. Zastosowany został również fartuch odprowadzający wodę, dzięki temu woda nie gromadzi się w środku namiotu. Dla lepszej cyrkulacji powietrza w namiotach handlowych zamontowane zostały wywietrzniki.

Namioty Handlowe Namioty Handlowe Namioty Handlowe , Handlowe namioty Namioty Handlowe Namioty Handlowe Namioty Handlowe

Dostosowany do twoich potrzeb

Namioty handlowe posiadają dwa oddzielne wejścia, które są umieszczone na przeciwległych bokach. Wysokość obu wejść to 2 metry. Szerokość pierwszego wejścia wynosi 2 m, a drugiego 1 m. Oba wejścia zaopatrzone są w suwaki. Po odpięciu gumek można utworzyć wjazd do namiotu o pełnej szerokości boku mierzący aż 3 m. Dłuższe boki dzielą się na 2 metrowe segmenty. Dzieki temu namioty handlowe można swobodnie konfigurować według własnych potrzeb.

Namioty Handlowe Namioty Handlowe

Montaż

Namioty handlowe można rozłożyć na powierzchnie zarówno utwradzonej takiej jak beton kostka itd.. lub na powierzchni trawiastej lub ziemi. W celu przymocowania go do powierzchni utwardzonych, używa się kołków rozporowych. Do powierzchni trawiastej należy użyć śledzi. Montaż namiotu można zlecić naszej firmie. 

Namioty Handlowe

Pakowanie

Namioty handlowe zapakowane są w estetyczne pudła kartonowe. Dla zwiększenia wytrzymałości całość przepasana jest paskami. Dodatkowo elementy zapakowane są w specjalne torby z uchwytami, dzięki czemu są wygodniejsze do transportu. Po złożeniu namiot zajmuje mało miejsca, dzięki temu jest wygodny w przechowywaniu.

Namioty Handlowe