Namiot Magazynowy cena  Wróć do listy


Namioty magazynowe ceny  Typy namiotów


Masz pytania ? Zadzwoń 32 4119 880, 500 248 484

Namiot Budowlany 3m x 8m (24m²) STANDARD

1 749,00 zł

Dostępność: W magazynie

Nr. oferty: NMS38★

/

Cena
  • szt.
Kolor
  • Biały
  • Szary
Dostawa
Cena całkowita
1 749,00 zł
netto

Szczegóły

Nowy model

Mocniejszy, szczelniejszy, z dodatkową wentylacją

 

Kolory

Namioty magazynowe

Wymiary i waga

Namioty magazynowe , namiot magazynowy

Stelaż

Namioty magazynowe posiadają konstrukcję wykonaną z rur stalwych galwanizowanych fi38mm, są one połączone łącznikami fi42mm. Dla lepszej stabilności, wszystkie łączenia namiotów magazynowych są wykonane w nowej technologi, gdzie śruby przechodzą przez rury na wylot. W celu lepszego przytwierdzenia namiotów do podłoża, do rur zostały zamontowane specjalne stopami z otworami. Wszystkie elementy konstrukcji są ocynkowane.

Namioty Magazynowe Namioty Handlowe

Plandeka

Plandeka dachowa w namiotach magazynowych wykonana jest z PVC 500g/m2. Plandeka boczna to PVC 400 g/m2. Poszycie jest całkowicie wodoszczelne oraz odporne na promienie UV. Namioty magazynowe mają odporność na temperaturę od – 30*C do +60*C. Zastosowany został również fartuch odprowadzający wodę, dzięki temu woda nie gromadzi się w środku namiotu. Dla lepszej cyrkulacji powietrza w namiotach magazynowych zamontowane zostały wywietrzniki.

Namioty Magazynowe Namioty Handlowe Namioty Magazynowe , magazynowe namioty Namioty Magazynowe Namioty Handlowe Namioty Magazynowe

Dostosowany do twoich potrzeb

Namioty magazynowe posiadają dwa oddzielne wejścia, które są umieszczone na przeciwległych bokach. Wysokość obu wejść to 2 metry. Szerokość wejścia wynosi 2 m. Oba wejścia zaopatrzone są w suwaki. Po odpięciu gumek można utworzyć wjazd do namiotu o pełnej szerokości boku mierzący aż 3 m. Dłuższe boki dzielą się na 2 metrowe segmenty. Dzieki temu namioty magazynowe można swobodnie konfigurować według własnych potrzeb.

Namioty Magazynowe Namioty Magazynowe

Łączenie namiotów

Namioty można łączyć ze sobą krótszymi bokami jak i również dostawiać do istniejących już obiektów.

Namioty Magazynowe

Montaż

Namioty magazynowe można rozłożyć na powierzchnie zarówno utwradzonej takiej jak beton kostka itd.. lub na powierzchni trawiastej lub ziemi. W celu przymocowania go do powierzchni utwardzonych, używa się kołków rozporowych. Do powierzchni trawiastej należy użyć śledzi. Montaż namiotu można zlecić naszej firmie. 

Namioty Handlowe

Pakowanie

Namioty magazynowe zapakowane są w estetyczne pudła kartonowe. Dla zwiększenia wytrzymałości całość przepasana jest paskami. Dodatkowo elementy zapakowane są w specjalne torby z uchwytami, dzięki czemu są wygodniejsze do transportu. Po złożeniu namiot zajmuje mało miejsca, dzięki temu jest wygodny w przechowywaniu.

Namioty Magazynowe