Namiot Magazynowy cena  Wróć do listy


Namioty magazynowe ceny  Typy namiotów


Masz pytania ? Zadzwoń 32 4119 880, 500 248 484

Namiot Budowlany 4m x 16m (64m²) STANDARD

4 157,00 zł

Dostępność: W magazynie

Nr. oferty: NMS416★

/

Cena
  • szt.
Kolor
  • Biały
  • Szary
Dostawa
Montaż

Dostępny tylko przy wybraniu dostawy
"Nasz transport"

Cena całkowita
4 157,00 zł
netto

Szczegóły

Kolory

Namioty magazynowe

Wymiary i waga

Namioty magazynowe , namiot magazynowy

Hala składa się z dwóch namiotów połączonych rynną

Namiot Magazynowy 6m x 12m professional plus łączenie Namioty magazynowe

Stelaż

Namioty magazynowe posiadają konstrukcję wykonaną z rur stalwych galwanizowanych fi38mm, są one połączone łącznikami fi42mm. Dla lepszej stabilności, wszystkie łączenia namiotów magazynowych są wykonane w nowej technologi, gdzie śruby przechodzą przez rury na wylot. W celu lepszego przytwierdzenia namiotów do podłoża, do rur zostały zamontowane specjalne stopami z otworami. Wszystkie elementy konstrukcji są ocynkowane.

Namioty Magazynowe Namioty Handlowe

Plandeka

Plandeka dachowa w namiotach magazynowych wykonana jest z PVC 500g/m2. Plandeka boczna to PVC 400 g/m2. Poszycie jest całkowicie wodoszczelne oraz odporne na promienie UV. Namioty magazynowe mają odporność na temperaturę od – 30*C do +60*C. Zastosowany został również fartuch odprowadzający wodę, dzięki temu woda nie gromadzi się w środku namiotu. Dla lepszej cyrkulacji powietrza w namiotach magazynowych zamontowane zostały wywietrzniki.

Namioty Magazynowe Namioty Handlowe Namioty Magazynowe , magazynowe namioty Namioty Magazynowe Namioty Handlowe Namioty Magazynowe

Dostosowany do twoich potrzeb

Namioty magazynowe posiadają dwa oddzielne wejścia, które są umieszczone na przeciwległych bokach. Wysokość obu wejść to 2 metry. Szerokość pierwszego wejścia wynosi 3 m, a drugiego 1,24 m. Oba wejścia zaopatrzone są w suwaki. Po odpięciu gumek można utworzyć wjazd do namiotu o pełnej szerokości boku mierzący aż 4 m. Dłuższe boki dzielą się na 2 metrowe segmenty. Dzieki temu namioty magazynowe można swobodnie konfigurować według własnych potrzeb.

Namioty Magazynowe Namioty Magazynowe

Montaż

Namioty magazynowe można rozłożyć na powierzchnie zarówno utwradzonej takiej jak beton kostka itd.. lub na powierzchni trawiastej lub ziemi. W celu przymocowania go do powierzchni utwardzonych, używa się kołków rozporowych. Do powierzchni trawiastej należy użyć śledzi. Montaż namiotu można zlecić naszej firmie. 

Namioty Magazynowe

Pakowanie

Namioty magazynowe zapakowane są w estetyczne pudła kartonowe. Dla zwiększenia wytrzymałości całość przepasana jest paskami. Dodatkowo elementy zapakowane są w specjalne torby z uchwytami, dzięki czemu są wygodniejsze do transportu. Po złożeniu namiot zajmuje mało miejsca, dzięki temu jest wygodny w przechowywaniu.

Namioty Magazynowe