Namiot Magazynowy cena  Wróć do listy


Namioty magazynowe ceny  Typy namiotów


Masz pytania ? Zadzwoń 32 4119 880, 500 248 484

Namiot Magazynowy 8m x 12m (96m²) STANDARD MAX

5 668,00 zł

Dostępność: W magazynie

Nr. oferty: NMSM812★★★

/

Cena
  • szt.
Kolor
  • Biały
  • Szary
Dostawa
Cena całkowita
5 668,00 zł
netto

Szczegóły

Nowy model

Mocniejszy, szczelniejszy, z dodatkową wentylacją

 

Kolory

Namioty magazynowe

Wymiary i waga

Namioty magazynowe , namiot magazynowy

Stelaż

Namiot magazynowy posiadają konstrukcję wykonaną z rur stalowych galwanizowanych fi 50 mm, są one połączone łącznikami fi 54 mm. Dla lepszej stabilności, wszystkie łączenia namiotów magazynowych są wykonane w nowej technologi, gdzie śruby przechodzą przez rury na wylot. W celu lepszego przytwierdzenia namiotów do podłoża, do rur zostały zamontowane specjalne stopy z otworami. Namiot magazynowy posiada dodatkową konstrukcję dachową oraz konstrukcję podłogową. W namiocie magazynowym wszystkie elementy konstrukcji są ocynkowane.

Namioty Magazynowe Namioty Handlowe Namioty Magazynowe

Plandeka

Plandeka dachowa w namiocie magazynowym wykonana jest z PVC 500g/m2. Plandeka boczna to PVC 400 g/m2. Poszycie jest całkowicie wodoszczelne oraz odporne na promienie UV. Namiot magazynowy ma odporność na temperaturę od – 30*C do +60*C. Zastosowany został również fartuch odprowadzający wodę, dzięki temu woda nie gromadzi się w środku namiotu. Dla lepszej cyrkulacji powietrza w namiocie magazynowym zamontowane zostały wywietrzniki.

Namioty Magazynowe Namioty Handlowe Namioty Magazynowe , magazynowe namioty Namioty Magazynowe Namioty Handlowe Namioty Magazynowe

Dostosowany do twoich potrzeb

Namiot magazynowy posiadają dwa oddzielne wejścia, które są umieszczone na przeciwległych bokach. Wysokość obu wejść to 2 metry. Szerokość wejścia wynosi 3,75 m. Oba wejścia zaopatrzone są w suwaki. Po odpięciu gumek można utworzyć wjazd do namiotu o pełnej szerokości boku mierzący aż 8 m. Dłuższe boki dzielą się na 2 metrowe segmenty. Dzięki temu namiot magazynowy można swobodnie konfigurować według własnych potrzeb.

Namioty Magazynowe Namioty Magazynowe

Montaż

Namiot magazynowy można rozłożyć na powierzchnie zarówno utwradzonej takiej jak beton kostka itd.. lub na powierzchni trawiastej lub ziemi. W celu przymocowania go do powierzchni utwardzonych, używa się kołków rozporowych. Do powierzchni trawiastej należy użyć śledzi. Montaż namiotu można zlecić naszej firmie. 

Namioty Handlowe

Pakowanie

Namiot magazynowy zapakowany jest w estetyczne pudła kartonowe. Dla zwiększenia wytrzymałości całość przepasana jest paskami. Dodatkowo elementy zapakowane są w specjalne torby z uchwytami, dzięki czemu są wygodniejsze do transportu. Po złożeniu namiot zajmuje mało miejsca, dzięki temu jest wygodny w przechowywaniu.

Namioty Magazynowe