Hala Magazynowa 6m x 12m pro plus cena  Wróć do listy


Hale Magazynowe 6m x 12m pro plus ceny  Typy namiotów


Masz pytania ? Zadzwoń 32 4119 880, 500 248 484

Namiot Magazynowy 8m x 12m (96m²) Pro Plus

9 999,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Nr. oferty: NMPP812

Namiot Magazynowy 8m x 12m (96m²) Pro Plus

Cena
  • szt.
Kolor
  • Szary
Dostawa
Montaż

Dostępny tylko przy wybraniu dostawy
"Nasz transport"

Cena całkowita
9 999,00 zł
netto

Szczegóły

 

Wymiary i waga

Hale Magazynowe 8m x 12m pro plus ceny

Konstrukcja

Konstrukcja hali została wykonana z stalowych ocynkowanych  profili fi 70 x 43 mm. Odstępy między nogami ramy to zaledwie 120cm, dzięki czemu hala  jest stabilna i nadaje się do użytku całorocznego. Odporność na śnieg 20cm. Całość jest skręcana śrubami. Dodatkowo hala posiada prostokątne stopy z otworami, pozwalające przymocować ją do powierzchni utwardzonej lub trawiastej. Hala została wyposażona w dodatkową konstrukcje przednią oraz tylną do której przymocowane są wjazdy.

Hale Magazynowe 8m x 12m pro plus ceny Hala Magazynowa 6m x 12m pro plus Hale Magazynowe

Poszycie

Poszycie hali namiotowej to zaawansowany technicznie materiał na bazie poliestru z powłoką najwyższej klasy PVC 550 g/m2. Powłoka plandeki jest dwustronnie lakierowana oraz odporna na temperatury w zakresie od +60*C do -30*C. Tak wykonane poszycie hali jest 100% wodoszczelne oraz odporne na promienie UV. Hala namiotowa posiada dwa wywietrzniki na każdym krótszym boku, pozwalając zapewnić dodatkową cyrkulacje powietrza, zapobiegając tym samym skraplaniu się wody pod kopułą hali. Dodatkowym atutem jest poszycie, które wykonane jest z jednolitej płachty materiału. Hala zyskuje przez to większą wytrzymałość statyczna. Dodatkowo namiot posiada specjalny fartuch odprowadzający wodę na zewnątrz, zapobiegając tym samym dostaniu się wody do środka.

Hala Magazynowa 6m x 12m pro plus Hale Magazynowe

Hala namiotowa posiada 2 niezależne wjazdy, umieszczone na krótszych bokach, każdy o szerokości 5 m. Wysokość wjazdu to aż 4,4 m. Dodatkowo 5 m wjazd dzielony jest na dwie części po 2,5 m. Dzięki zastosowaniu takiej opcji możemy zdecydowanie wykorzystać wjazd do magazynowania dla przedmiotów o mniejszych gabarytach nie otwierając całego wjazdu, co nie jest bez znaczenia w okresie jesienno-zimowym przy ujemnych temperaturach powietrza. Wjazd zapinany na suwaki dla estetyki wykorzystano rzepy jako system maskujący.

Hala Magazynowa 6m x 12m pro plus poszycie Hale Magazynowe

Hala Magazynowa 6m x 12m pro plus poszycie Hale Magazynowe

Łączenie namiotów

Namioty można łączyć ze sobą krótszymi bokami jak i również dostawiać do istniejących już obiektów.

Hala Magazynowa 6m x 12m pro plus łączenie Hale Magazynowe

Montaż

Namiot można zamontować na powierzchni utwardzonej (kołki rozporowe) jak i trawiastej (specjalne śruby ślimakowe). Montaż jaki i demontaż namiotu można przeprowadzić we własnym zakresie (bardzo prosty na podstawie instrukcji) lub zlecić go nam.

Hala Magazynowa 6m x 12m pro plus montaż Hale Magazynowe

Namiot można zamontować na: trawie, ziemi, betonie, płytach betonowych, płytkach ceramicznych, kostce brukowej.

Hala Magazynowa 6m x 12m pro plus Hale Magazynowe