Namiot Magazynowy cena  Wróć do listy


Namioty magazynowe ceny  Typy namiotów


Masz pytania ? Zadzwoń 32 4119 880, 500 248 484

Namiot Ogrodowy 6m x 8m (48m²) PROFESSIONAL MINI

4 499,00 zł

Dostępność: W magazynie

Nr. oferty: NHPM68★★★

/

Cena
  • szt.
Kolor
  • Biały
Dostawa
Cena całkowita
4 499,00 zł
netto

Szczegóły

Kolory

Namioty Handlowe

Wymiary i waga

Namioty Handlowe , namiot handlowy

Stelaż

Namiot handlowy posiadają konstrukcję wykonaną z rur stalowych galwanizowanych fi 50mm, są one połączone łącznikami fi 54mm. Dla lepszej stabilności, wszystkie łączenia namiocie handlowym są wykonane w nowej technologi, gdzie śruby przechodzą przez rury na wylot. W celu lepszego przytwierdzenia namiotów do podłoża, do rur zostały zamontowane specjalne stopy z otworami. Namiot handlowy posiada dodatkową konstrukcję dachową oraz konstrukcję podłogową.  W namiocie handlowym wszystkie elementy konstrukcji są ocynkowane.

Namioty Handlowe Namioty Handlowe Namioty Handlowe

Plandeka

Plandeka dachowa w namiocie handlowym wykonana jest z PVC 550g/m2. Plandeka boczna to PVC 500 g/m2. Poszycie jest całkowicie wodoszczelne oraz odporne na promienie UV. Namiot handlowy ma odporność na temperaturę od – 30*C do +60*C. Zastosowany został również fartuch odprowadzający wodę, dzięki temu woda nie gromadzi się w środku namiotu. Dla lepszej cyrkulacji powietrza w namiocie handlowym zamontowane zostały wywietrzniki.

Namioty Handlowe Namioty Handlowe Namioty Handlowe , Handlowe namioty Namioty Handlowe Namioty Handlowe Namioty Handlowe

Dostosowany do twoich potrzeb

Namiot handlowy posiadają dwa oddzielne wejścia, które są umieszczone na przeciwległych bokach. Wysokość obu wejść to 2,6 metry. Szerokość wejścia wynosi 4,45 m. Oba wejścia zaopatrzone są w suwaki. Po odpięciu gumek można utworzyć wjazd do namiotu o pełnej szerokości boku mierzący aż 6 m. Dłuższe boki dzielą się na 2 metrowe segmenty. Dzięki temu namiot handlowy można swobodnie konfigurować według własnych potrzeb.

Namioty Handlowe Namioty Handlowe

Montaż

Namiot handlowy można rozłożyć na powierzchnie zarówno utwradzonej takiej jak beton kostka itd.. lub na powierzchni trawiastej lub ziemi. W celu przymocowania go do powierzchni utwardzonych, używa się kołków rozporowych. Do powierzchni trawiastej należy użyć śledzi. Montaż namiotu można zlecić naszej firmie. 

Namioty Handlowe

Pakowanie

Namiot handlowy zapakowany jest w estetyczne pudła kartonowe. Dla zwiększenia wytrzymałości całość przepasana jest paskami. Dodatkowo elementy zapakowane są w specjalne torby z uchwytami, dzięki czemu są wygodniejsze do transportu. Po złożeniu namiot zajmuje mało miejsca, dzięki temu jest wygodny w przechowywaniu.

Namioty Handlowe