Rusztowania przejezdne

 

MP MINI

Oferta dla wszystkich tych, dla których drabina jest juz niewystarczająca lub niewygodna. Zestaw ten umożliwia bezpieczną i przyjemną prace do wysokości 6 m (wysokość robocza). Oryginalnie rozwiązana rama sprawia, że rozłożenie MP MINI zajmie tylko chwilę. Niewielkie rozmiary i waga umożliwiają przewożenie rusztowania w samochodach typu kombi.

rusztowaie przejezdne mp-mini
 

MP 600

Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym niepotrzebne są duże rozmiary pomostów roboczych (przy czym wymiany 1 ,80 x 0,75 m to wcale nie jest mało). Niezwykła prostota konstrukcji, nowoczesne rozwiązania, niewielka waga poszczególnych elementów umożliwiają jednej osobie złożenie tego rusztowania w przeciągu kilku minut. Rozmiary MP 600 umożliwiają załadowanie zestawu do samochodów typu truck lub bus.

 

MP 800

Aluminiowe rusztowanie MP 800 z platforma o wymiarach 1,80 x 1,50 m wyposażone jest w podpory, które nadają całej konstrukcji stabilności. Rusztowanie to jest trwałe, lekkie i łatwe w transporcie.

 

MP 1000

Typoszereg MP 1000 cieszy się największym zainteresowaniem naszych klientów. Jest to rusztowanie o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań, z powodzeniem pracuje w wielu dziedzinach budownictwa i przemysłu. Produkt ten cechuje prosta budowa, łatwość montażu, dobra cena. Tabela poniżej pokazuje przedziały wysokości rusztowania, wysokości pomostów i wysokości roboczych. Wymiary te wskazują na dużą elastyczność w możliwości montażu, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Szybkość składania i rozkładania rusztowań zależna jest zawsze od sposobu połączeń - zastosowane zaciski automatyczne powodują, że rozkładanie i składanie przebiega bardzo sprawnie i szybko.

rusztowania przejezdne rusztowania przejezdne
 

MP 2000

Nowoczesne aluminiowe rusztowanie przejezdne MP 2000 występują w dwóch wariantach: bez belki jezdnej i z belką jezdną. Takie rozwiązanie zadowoli nawet najwybredniejszych klientów. Wymiary 2,85 x 1,50 m umożliwiają komfortową pracę na wysokościach oraz dają poczucie bezpieczeństwa. MP 2000 jest doskonałym uzupełnieniem rusztowań ramowych. Dzięki wysokości roboczej 12,85 m, możliwości montażu pomostów roboczych co 1 metr i kołom jezdnym Otrzymujecie Państwo bardzo szybki i bezpieczny dostęp do pola roboczego. Typowe elementy stosowane w całej rodzinie rusztowafl przejezdnych umozliwiają rozwijanie posiadanych juz przez Państwa typoszeregéw.

rusztowania przejezdne rusztowania przejezdne