STRYOPIANY DACH/PODŁOGA

 
styropian DACH PODŁOGA

Płyty z serii DACH/PODŁOGA zalecane do stosowania w aplikacjach, w których będą przenosiły średnie obciążenia mechaniczne, a przede wszystkim do wykonywania izolacji cieplnych podłóg, dachów i stropodachów

Zastosowanie.

• izolacja cieplna podłóg przy średnich obciążeniach
• izolacja cieplna ścian poniżej poziomu gruntu z izolacją przeciwwodną
• izolacja cieplna stropodachów pełnych z utrudnionym dostępem
• izolacja cieplna stropów zewnętrznych
• izolacja tarasów. balkonów

 

BESSER PODŁOGA

Płyty styropianowe BESSER PODŁOGA produkowane są z polistyrenu ekspandowanego, o wymiarach 1000x500 mm lub według życzenia klienta- maksymalny wymiar 1000x1200x4000 mm. Płyty zalecane do stosowania w aplikacjach, w których będą przenosiły średnie obciążenia mechaniczne o dopuszczalnym obciążeniu użytkowym 18 kPa, tj. 1,8 t/m2, a przede wszystkim do wykonywania izolacji ciepinych podłóg, dachów i stropodachów. Krawędzie płyt występują w wersji gładkiej lub frezowanej, umożliwiającej układanie pyt na zakładkę. Praca z płytami nie wymaga żadnych specjalnych środków ochrony osobistej, gdyż są one niedrażniące i nietoksyczne. Płyty styropianowe BESSER PODŁOGA nie są odporne na działanie rozpuszczalników organicznych lub materiałów, które je zawierają.

styropian-podloga styropian-podloga
 

BESSER DACH PODŁOGA

Płyty styropianowe BESSER DACH PODŁOGA produkowane są z polistyrenu ekspandowanego, o wymiarach 1000x500 mm lub według życzenia klienta - maksymalny wymiar 1000x1200x4000 mm. Płyty zalecane do stosowania w aplikacjach, w których będą przenosiły średnie obciążenia mechaniczne o dopuszczalnym obciążeniu użytkowym 24 kPa, tj. 2,4 t/m', a przede wszystkim do wykonywania izolacji cieplnych podłóg, dachów i stropodachów. Krawędzie płyt występują w wersji gładkiej lub frezowanej, umożliwiającej układanie płyt na zakładkę. Praca z płytami nie wymaga żadnych specjalnych środków ochrony osobistej, gdyż są one niedrażniące i nietoksyczne. Płyty styropianowe BESSER DACH PODŁOGA nie są odporne na działanie rozpuszczalników organicznych lub materiałów, które je zawierają.

styropian-podloga styropian-podloga
 

BESSER PARKING

Płyty styropianowe BESSER PARKING produkowane są z polistyrenu ekspandowanego, o wymiarach 1000x500 mm lub według życzenia klienta- maksymalny wymiar 1000x1200x4000 mm. Płyty mogą być stosowane w aplikacjach, w których będą przenosiły duże obciążenia mechaniczne. Krawędzie płyt występują w wersji gładkiej lub frezowanej, umożliwiającej układanie płyt na zakładkę. Praca z płytami nie wymaga żadnych specjalnych środków ochrony osobistej, gdyż są one niedrażniące i nietoksyczne. Płyty styropianowe BESSER PARKING nie są odporne na działanie rozpuszczalników organicznych lub materiałów, które je zawierają.

styropian-podloga styropian-podloga