STRYOPIANY BESSER FASADA

 
styropian DACH PODŁOGA

Płyty zalecane do stosowania w aplikacjach, w których będą przenosiły nieznaczne obciążenia mechaniczne, a przede wszystkim do wykonywania izolacji cieplnych fasad.

Zastosowanie.

• zewnętrzna izolacja ścian metodą lekką-mokrą
• zewnętrzna izolacja ścian metodą lekką-suchą
• izolacja cieplna ścian szkieletowych
• izolacja cieplna ścian warstwowych
• izolacja cieplna w prefabrykowanych płytach warstwowych zewnętrznych
• izolacja cieplna ościeży i nadproży okiennych
• izolacja cieplna w konstrukcjach wewnętrznych ścianek działowych
• izolacja cieplna podłóg między legarami
• izolacja cieplna dachów między krokwiami
• izolacja cieplna wieńców, nadproży i innych mostków cieplnych

 

BESSER FASADA ECO

Płyty styropianowe BESSER FASADA [KC produkowane są z polistyrenu ekspandowanego, o wymiarach 1000x500 mm lub według życzenia klienta- maksymalny wymiar 1000x1200x4000 mm. Płyty zalecane do stosowania w aplikacjach, w których będą przenosiły nieznaczne obciążenia mechaniczne. Krawędzie płyt występują w wersji gładkiej lub frezowanej, umożliwiającej układanie płyt na zakładkę. Praca z płytami nie wymaga żadnych specjalnych środków ochrony osobistej, gdyż są one niedrażniące i nietoksyczne. Płyty styropianowe BESSER FASADA EKO nie są odporne na działanie rozpuszczalników organicznych lub materiałów, które je zawierają.

styropian-podloga styropian fasadowy
 

BESSER FASADA PLUS

Płyty styropianowe BESSER FASADA PLUS produkowane są z polistyrenu ekspandowanego, o wymiarach 1000x500 mm lub według życzenia klienta - maksymalny wymiar 1000x1200x4000 mm. Płyty zalecane do stosowania w aplikacjach, w których będą przenosiły nieznaczne obciążenia mechaniczne, a przede wszystkim do wykonywania izolacji cieplnej fasad. Krawędzie płyt występują w wersji gładkiej lub frezowanej, umożliwiającej układanie płyt na zakładkę. Praca z płytami nie wymaga żadnych specjalnych środków ochrony osobistej, gdyż są one niedrażniące i nietoksyczne. Płyty styropianowe BESSER FASADA PLUS nie są odporne na działanie rozpuszczalników organicznych lub materiałów, które je zawierają.

styropian-podloga styropian fasadowy
 

BESSER FASADA EXTRA

Płyty styropianowe BESSER FASADA EXTRA produkowane są z polistyrenu ekspandowanego, o wymiarach 1000x500 mm lub według życzenia klienta- maksymalny wymiar 1000x1200x4000 mm. Płyty zalecane do stosowania w aplikacjach, w których będą przenosiły nieznaczne obciążenia mechaniczne, a przede wszystkim do wykonywania izolacji cieplnych fasad. Krawędzie płyt występują w wersji gładkiej lub frezowanej, umożliwiającej układanie płyt na zakładkę. Praca z płytami nie wymaga żadnych specjalnych środków ochrony osobistej, gdyż są one niedrażniące i nietoksyczne. Płyty styropianowe BESSER FASADA EXTRA nie są odporne na działanie rozpuszczalników organicznych lub materiałów, które je zawierają.

styropian-podloga styropian fasadowy
 

BESSER FASADA SUPER

Płyty styropianowe BESSER 70 040 FASADA SUPER produkowane są z polistyrenu ekspandowanego, o wymiarach 1000x500 mm lub według życzenia klienta- maksymalny wymiar 1000x1200x4000. Płyty zalecane do stosowania w aplikacjach, w których będą przenosiły nieznaczne obciążenia mechaniczne, a przede wszystkim do wykonywania izolacji cieplnych fasad. Krawędzie płyt występują w wersji gładkiej lub frezowanej, umożliwiającej układanie płyt na zakładkę. Praca z płytami nie wymaga żadnych specjalnych środków ochrony osobistej, gdyż są one niedrażniące i nietoksyczne. Płyty styropianowe BESSER 70 040 FASADA SUPER nie są odporne na działanie rozpuszczalników organicznych lub materiałów, które je zawierają.

styropian-podloga STRYOPIANY BESSER FASADA