Szalunki ścienne

 

Szalunek ścienny MINI BOX jest szalunkiem z lekkim deskowaniem, nadającym się świetnie do ścian o wysokości do 3 m.

Szalunek ścienny MIDI BOX jest szalunkiem średniogabarytowym o wysokości 150, 270 i 300 cm i szerokości od 30 do 90 cm.

System MIDI BOX PLUS jest szalunkiem ciężkim o wysokości płyt 270 i 300 cm i szerokości od 90 do 240 cm. Kompatybilność obu systemów oraz płyt pozwalają na optymalne rozstawienie dowolnego szalunku.

szalunki stropowe
 

MIDI BOX

Szalunek ścienny MIDI BOX jest szalunkiem średniogabarytowym o wysokości 150 i szerokości 25 cm. Umożliwia szalowanie powierzchni do wysokości 5,4m. Płyty połączone zamkiem szalunkowym dają się transportować dźwigiem; maks. powierzchnia do transportu - 30m2. Dopuszczalne parcie betonu dla szalunku wynosi 60kN/m2 bez nadbudów oraz 55kN/m2 z nadbudowami. Szalunki te są bardzo lekkie dzięki czemu ich montaż na budowie możliwy jest bez użycia dźwigu.

Materiał: Stal, ocynkowana ogniowo

Drewno: Sklejka

 

MIDI BOX PLUS

System MIDI BOX PLUS jest szalunkiem ciężkim o wysokości płyty 300 cm i szerokości 25 cm. Płyty MIDI BOX PLUS są kompatybilne z płytami MIDI BOX. Wszystkie elementy, tj. zamki, narożniki, belki, są wykorzystane w obu systemach. Płyty MIDI BOX PLUS przenoszą parcie betonu do 80kN/m2.

Materiał:  Stal, ocynkowana ogniowo
Drewno:  Sklejka
 

MINI BOX

Szalunki MINI BOX są lekkie, dają się łatwo transportować i układać co daje duży komfort i wygodę przy pracach betonowych. Powierzchnia betonowa jest gładka a demontaż błyskawiczny. Ten system jest wykorzystywany na małych (budownictwo jednorodzinne) i średnich budowach (budownictwo wielorodzinne)..

Materiał: Stal, ocynkowana ogniowo

Drewno: Sklejka

 

Galeria